pesland.pl

pesland.pl

Start VI sezonu ligi PES 2010

Start VI sezonu ligi PES 2010 stał się faktem. Zapraszam wszystkich graczy do rozgrywania spotkań.Będzie to niewątpliwe ostatni sezon tych rozgrywek przed nadejściem kolejnej odsłony i trudno się spodziewać aby było inaczej.Dlatego tym bardziej apeluję, abyście podeszli do nich z dodatkowych animuszem i werwą ;). Pokażmy wszystkim, że Pesland to liga wielopokoleniowa. Szczegóły dotyczące rozgrywania spotkań znajdziecie na FORUM

 

Pozdrawiam - Zdobywca

 

 

Finał NYT!


Finał turnieju noworocznego - New Year's Tour został rozegrany! Wszyscy fani zgromadzeni na trybunach od początku byli świadkami widowiska godnego finału.

 

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: SPRING TOUR 2011 START

W środę 30.03.2011 o godz. 21.00 rozpoczął się SPRING TOUR 2011 w PES6!
Kwestie organizacyjne zostały opisane na FORUM.
Nowością jest gra na DEEMAZ6 oraz brak możliwości przedłużeń! Powodzenia!
LINK DO TOURA

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES2011: Półfinały Pucharu Lata

Rozgrywki o Puchar Lata PES2011 weszły w fazę półfinałów.
W jednej parze spotkają się doskonale znani Silverado77 oraz kdetys. Natomiast w drugiej, debiutant maku postara się zdetronizować peslandowego czempiona Lukaszqa.
Powodzenia!

Rozgrywki Pesland Team Tour zostają zawieszone

Jesteśmy zmuszeni do zawieszenia rozgrywek Pesland Team Tour. Najbardziej rozbudowane rozgrywki jakie stworzyliśmy do tej pory na Pesland niestety nie wypaliły z kilku powodów. Nie byliśmy przygotowani organizacyjnie, niektórzy gracze również, jak i zmiany wprowadzane w trakcie rozgrywek nie pomagały w sprawnej organizacji turnieju. Jednak powrócimy do tych rozgrywek ale w nowej, bardziej dopracowanej formule. Wszystkie rozegrane do tej pory mecze są zaktualizowane w TYM WĄTKU a w rozwinięciu możecie przeczytać o szczegółach naszej decyzji i wstępnych planach na, miejmy nadzieję, właściwą edycję Pesland Team Tour.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


Strona 1 z 299

JESTEŚ TU