pesland.pl

Firebird 2016/2017 & Ekstraklasa Add-On | SPOLSZCZENIE! #02.06.2017

Dyskusja na temat Pro Evolution Soccer 6
JUNIOR
JUNIOR
Numer GG: 10753578
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 6 kwi 2017, 15:47
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zawartość:
*dodana LOTTO Ekstraklasa oraz 4 drużyny z Nice 1 Ligi za drużyny z UEFA B
*polskie drużyny zaktualizowane na dzień 03.04.2017, drużyny zagraniczne mają składy sprzed zimowego okienka
*aktualne kitsy
*wiele fejsów
*aktualne bandy na stadionach
*działające składy online

Ekstraklasa Add-On Update #03.04.2017
Obrazek

e_sound.afs (z przyśpiewkami dla polskich ekip)
Obrazek

Stadiony
Obrazek

Spolszczenie
Obrazek

Creditsy:
Kitsy - maciejos00, Tha_Trxth, Daro
Pomoc przy OFie - mattmid, Mr. Bungle
F&H - Mr. Bungle
Rękawice bramkarskie - Mr. Bungle
Banda Ekstraklasy - Voleck

i wszyscy inni którzy przyczynili się do stworzenia tego skromnego dodatku, ale nieświadomie ich pominąłem. Z fartem mordeczki, pozdro
Ostatnio edytowano piątek, 2 cze 2017, 19:26 przez Chalwa, łącznie edytowano 1 raz
JUNIOR
JUNIOR
Nieprzeczytany postNapisane: czwartek, 6 kwi 2017, 15:51
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Install a fresh copy of PES6 in English (must be in English to work).

Put the Kitserver folder and the EXE file in the main installation folder:

"Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6"

Now, put the other parts in the following folders:

Uni
Face & Hair
Boots
Balls

"Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\kitserver\GDB"

e_text
0_text
e_sound
0_sound
Opmov

"Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\dat"

Option File

"Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\save\folder1"

Done!

Obrazek

Option File
Mr.Bungle

Graphics & Soundtrack
Daniel_Juve

Uni
Giacomo & Daniel_Juve

Face & Hair Pack
M4TT

Boot Pack
Mr.Bungle

Banners & Chants
Mr.Bungle

And a huge thanks to all other editors in the PES6 community who make all patches possible
with all their contributions to the game year after year.

Obrazek
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
PSN: gierkowicz
Numer GG: 21131983
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 7 kwi 2017, 10:52
Szkoda ,że tak mało chętnych do kolejnego sezonu :(
PLAY JUST FOR FUN!!
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Numer GG: 4409301
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 7 kwi 2017, 20:44
Może nie będzie tak źle. Super że jest nowy patch, brawa dla całej ekipy :brawo: .
JUNIOR
JUNIOR
Nieprzeczytany postNapisane: niedziela, 23 kwi 2017, 01:30
Piszę ten post, ponieważ wiele osób pisze do mnie, że po zainstalowaniu patcha wywala z gry do windy. Na początku myślałem, że to wina pliku exe lub p_text.afs. Podmiany tych plików nie pomogły, więc dalej nie wiem, w czym tkwi problem. Abyście jednak mogli normalnie rozgrywać mecze ligowe, mam dla Was dwa sposoby.
1. Instalujecie grę od nowa lub na PESa z innym patchem wrzucacie sam roster do gry online -> pobierz roster online. Nie musicie przy tym pobierać Firebirda, a możecie pobrać jedynie dodatek z Ekstraklasą i dorzucić sobie stroje czy twarze jeśli chcecie.
2. Instalujecie wersję od użytkownika @Sany023. Jest to oddzielna wersja gry z Firebirdem. Nie koliduje z oryginalną wersją PESa, jest to jakby zupełnie inna gra na PC. Po zainstalowaniu tej wersji gry pobieracie dodatek z Ekstraklasą i gracie. Pamiętajcie o stworzeniu nowego konta na Pesland Fiveserver, ponieważ serial do tej wersji gry jest prawdopodobnie inny niż mieliście wcześniej: K7URDJNALJV3SSLMATK6
Osobiście gram na tej wersji gry i wszystko pięknie śmiga ;)

Na razie to są jedyne rozwiązania, ponieważ u mnie działa wszystko sprawnie i nie mam jak zbadać tego problemu, mam nadzieję, że chociaż to Wam pomoże ;)
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 28 kwi 2017, 23:01
Minęły prawie dwa tygodnie a ja dalej nie mogę sobie poradzić z tym patchem.Najpierw działał mi offline ,online crashował.Teraz w ogóle nie działa .Ściągałem te plik te 4 plik z poprzedniego posta ,ale ni cholery nie mogę ich odtworzyć.Próbowałem i PowerIso,Alcohol i Deamon i nic ,dupa blada.Tak pomieszałem już pliki w grze ,że gra nie rusza już z żadnego exe .Pozostaje chyba tylko reinstalka ,ale nie mogę nigdzie znaleźć namiarów na grę.Albo linki nie działają albo się jakieś gówno ściąga.Pomoże ktoś ??
PLAY JUST FOR FUN!!
JUNIOR
JUNIOR
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 29 kwi 2017, 09:21
gierkowicz napisał(a):Minęły prawie dwa tygodnie a ja dalej nie mogę sobie poradzić z tym patchem.Najpierw działał mi offline ,online crashował.Teraz w ogóle nie działa .Ściągałem te plik te 4 plik z poprzedniego posta ,ale ni cholery nie mogę ich odtworzyć.Próbowałem i PowerIso,Alcohol i Deamon i nic ,dupa blada.Tak pomieszałem już pliki w grze ,że gra nie rusza już z żadnego exe .Pozostaje chyba tylko reinstalka ,ale nie mogę nigdzie znaleźć namiarów na grę.Albo linki nie działają albo się jakieś gówno ściąga.Pomoże ktoś ??

Te 4 party powyżej to jest zwykły instalator. Pobierasz wszystkie części i odpalasz plik EXE (part 1) i gra Ci się instaluje tak jak opisałem.

ORLIK
ORLIK
Numer GG: 62565875
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 29 kwi 2017, 15:17
Dokładnie. To nie jest patch. Normalnie zainstaluje Ci się tak jakby nowa gra.
Zarząd Pesland
Zarząd Pesland
Nieprzeczytany postNapisane: sobota, 29 kwi 2017, 17:18
#Chalwa napisał(a):
gierkowicz napisał(a):Minęły prawie dwa tygodnie a ja dalej nie mogę sobie poradzić z tym patchem.Najpierw działał mi offline ,online crashował.Teraz w ogóle nie działa .Ściągałem te plik te 4 plik z poprzedniego posta ,ale ni cholery nie mogę ich odtworzyć.Próbowałem i PowerIso,Alcohol i Deamon i nic ,dupa blada.Tak pomieszałem już pliki w grze ,że gra nie rusza już z żadnego exe .Pozostaje chyba tylko reinstalka ,ale nie mogę nigdzie znaleźć namiarów na grę.Albo linki nie działają albo się jakieś gówno ściąga.Pomoże ktoś ??

Te 4 party powyżej to jest zwykły instalator. Pobierasz wszystkie części i odpalasz plik EXE (part 1) i gra Ci się instaluje tak jak opisałem.

Kurde ja myślałem że ten pierwszy plik to exe do pesa ,który trzeba wkleić po zainstalowaniu gry :) ,tyle czasu zmarnowałem :[
PLAY JUST FOR FUN!!
JUNIOR
JUNIOR
Nieprzeczytany postNapisane: piątek, 2 cze 2017, 19:30
Obrazek

Obrazek

Instalacja
Pobierz, wypakuj, wrzuć do folderu dat w głównym folderze z grą. Enjoy

Powrót do PES6