pesland.pl

REKRUTACJA 2012

POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY

Drodzy Peslandowcy.

Przed nami już XXVI sezon ligi PES6 oraz II sezon ligi PES2012. Jesteśmy z Wami od ponad 5 lat!
W tym miejscu zwracamy się do Was z prośbą. Potrzebujemy wsparcia przy tworzeniu naszego serwisu. Kwestie organizacyjne, techniczne czy moderatorskie mamy opanowane i w tym zakresie nie powinno być problemów. Jednak szereg obowiązków związanych z pracą zawodową czy nauką w najbliższym czasie jakie na nas spadną (sesje, a przede wszystkim matury czy realizowane projekty), może wpłynąć na mniejszą ilość treści o które zawsze zabiegaliśmy i staraliśmy aby wpływały na atrakcyjność serwisu.

W związku z powyższym poszukujemy osób na stanowisko redaktora (ów), który ww treści mogłyby współtworzyć (artykuły, relacje, wywiady, opisy), newsmana (nowości ze sceny pes) oraz newsmana – technika (osoba odpowiedzialna za ciekawe dodatki do pes6 i pes2012). W początkowym okresie na zasadach wolnej współpracy, a po okresie próbnym, już jako stałego współpracownika a nawet członku Zarządu Pesand!
Oferujemy pracę w (mało) dynamicznym zespole, brak wynagrodzenia, szereg obowiązków :lol: … oraz olbrzymią satysfakcję ze współtworzenia pesland.pl. A jeśli komuś będą potrzebne referencje (to nie żart), które będą mogły być przydatne w pracy zawodowej - bez problemu je otrzyma.

kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. gg:3191501

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU Artykuły Wiadomości Zarządu Rekrutacja REKRUTACJA 2012