pesland.pl

Puchar Jesieni

PES6: Finał Pucharu Jesieni rozstrzygnięty!

Dobiegły końca rozgrywki Jesienne! 40 zawodników walczyło o miano najlepszego gracza tych rozgrywek. Niestety, na sam koniec o ten tytuł mogło walczyć tylko dwóch. Pierwszy z nich jest graczem WIELKIEGO formatu, jeden z najlepszych graczy PESLAND, drugi to waleczny wojownik (to nie jest zielonywojownik), dla którego CUP'y mogłyby się odbywać codziennie i zawsze by w nich uczestniczył. Niemiecko - Angielski pojedynek o tytuł Mistrza Pucharu Jesieni #3. To był finał niezwykłych emocji : "Można powiedzieć, że mecz godny finału. Bramka za bramką i dramaturgia do końca". Tak skwitował na koniec spotkania jeden z tych FINALISTÓW. Do relacji z tego spotkania serdecznie zapraszam!

Komentarze (1)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: Pary 1/8 Pucharu Jesieni rozlosowane!

Rozlosowano pary 1/8 Fazy Pucharowej Pucharu Jesieni #3! Gracze rozgrywają 1 spotkanie z włączoną dogrywką i rzutami karnymi, ustawienia jak zawsze ligowe. W przypadku braku wniosku, WO na korzyść gościa. Termin na rozegranie tej fazy to 17.11.2013 r. (nie przewiduję przedłużeń). Pragnę także podzielić się informacją z grupy A, w której musiałem dać 10! obustronnych WO! Na tle pozostałych grup wypadła T-R-A-G-I-C-Z-N-I-E-! Jednocześnie gracz simson otrzymuje ostrzeżenie na swoje konto (więcej info w odpowiednim temacie dlaczego). Życzę dobrej zabawy! Powodzenia!

Komentarze (15)   Dodaj komentarz


PES6: Start Pucharu Jesieni #3

Wystartowaliśmy z Pucharem Jesieni! Zawodnicy zostali podzieleni na 8 grup po 5 zespołów (mecz+rewanż), z których to grup po 2 najlepsze zespoły będą grać w fazie pucharowej. Obowiązują ustawienia ligowe, patch PHOENIX. Termin na rozegranie zmagań grupowych (mecz+rewanż) to 11.11.2013 r. W 2 grupach znajdują się [boty]. Osoby, które zgłoszą jeszcze chęć udziału zostaną dołączone do tych grup.

GL&HF!

Przegapiłeś losowanie? Zajrzyj TUTAJ | Skrypt spotkań TUTAJ

Komentarze (21)   Dodaj komentarz


PES6: Zapisy do Pucharu Jesieni #3

Za oknami ponura jesienna pogoda, dlatego ruszamy z zapisami do Pucharu Jesieni. Liczba miejsc w turnieju wynosi 40, dlatego kto pierwszy ten lepszy! Zawodnicy zostaną podzieleni na 8 grup po 5 zespołów (mecz+rewanż), z których to grup po 2 najlepsze zespoły będą grać w fazie pucharowej. Obowiązywać będą ustawienia ligowe, patch PHOENIX. Drużyny zostaną podane do niedzieli do godziny 18.

ZAPISY TRWAJĄ DO NIEDZIELI 20.10.2013 r. DO GODZINY 21.00
O GODZINIE 22.00 LOSOWANIE LOSS&ROLL. 
REGULAMIN ROZGRYWEK

ZAPISUJEMY SIE KOMENTARZEM DO ARTYKUŁU.

Komentarze (42)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: Rój zwycięzcą Pucharu Jesieni!

Morderczy trwający ponad półtora miesiąca turniej dobiegł końca. Drabinka pucharowa wyłoniła finalistów, Rybsona prowadzącego Rzymskie Lazio oraz Roora1910 i jego Obywateli ze Stoke. Skład tegoż spotkania jak najbardziej słuszny i nieprzypadkowy, ponieważ w przeciągu całych rozgrywek panowie R-R nie doznali ani jednej porażki. Pozostawili daleko z tyłu takie tuzy jak Raul czy Emilian, stałych bywalców Pesland w postaci SekosaSieji i Actiego, odesłali do domu również debiutanta Sylwka1234bb. Spoglądając na wyniki spotkań poprzedzających finał faworytem wydawał się być Rój, który zdawał się demolować wszystkich i wszystko na swojej drodze.

 

I faworyt nie zawiódł, mecz zakończył się wynikiem

Gratulacje dla Roora, opinie graczy można przeczytać w temacie dotyczącym tego spotkania.

Komentarze (2)   Dodaj komentarz


PES6: PJ #2 - kolejna runda czyli przegrywający odpada.

Uffff...w końcu, po perypetiach z przedłużeniami ruszamy z fazą pucharową. Standardowo jedno spotkanie, w przypadku nierozegrania WO na korzyść gościa. Czas na rozegranie 1/8 to 3 stycznia 2013.

Powodzenia!

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


Strona 1 z 2

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU Artykuły PES 6 Puchar Jesieni