pesland.pl

Pesland Patch

PES6: Polska Ekstraklasa wraca na Pesland

Wkrótce...

Komentarze (6)   Dodaj komentarz


PES6: PESLAND PATCH v3.01!

Miał być już koniec, nie miało być nic... a jednak ;) Zdecydowałem się wypuścić jeszcze jedną, małą łatkę - Pesland Patch v3.01. Co w niej? Jeśli chodzi o T-Mobile Ekstraklasę to: zaktualizowane składy wszystkich drużyn, dodani nowi zawodnicy oraz nadane prawidłowe numery na koszulkach. Co do reszty to zostały uwzględnione 75 top winter transfers wg transfermarkt - tutaj niestety nie dodawałem nowych graczy, stąd będzie brak np. Lucasa Silvy w Realu Madryt. No nic, pozostało mi tylko życzyć miłej gry. PLAY 4FUN

DOWNLOAD

Instalacja jest banalnie prosta. Jeśli posiadacie już wcześniejszą wersję patcha, to ściągnięty plik należy rozpakować, a następnie unknow_00055 wrzucić do kitserver\dat\0_text.afs.

Komentarze (4)   Dodaj komentarz


PES6: PESLAND PATCH v3.0! [download]

Co tu dużo pisać... Po długich walkach, w trudach i znojach, zrodziła się najnowsza wersja Pesland Patch, okraszona numerem 3.0. Od tej chwili jest to patch obowiązujący we wszystkich rozgrywkach w naszej lidze (nie dotyczy graczy, którzy kończą rozgrywki w Land of Champions oraz Pesland Glory Cup). Zawiera on zespoły z takich lig jak Premier League, Primera Division, Serie A, Bundesliga, Ligue1, T-Mobile Ekstraklasa, inne europejskie kluby oraz... a zresztą sami zobaczycie ;) Zapraszamy do wspólnej gry!

- DOWNLOAD -

Komentarze (6)   Dodaj komentarz


PES6: Ankieta dotycząca Pesland Patch

Wszystkich graczy biorących udział w rozgrywkach PES6 proszę o wypełnienie poniższej ankiety. Szykuje się aktualizacja do wersji 2.00, dlatego chciałbym poznać Wasze zdanie na temat Pesland Patch. Póki nie zostało nic wydane to jest szansa na jakieś poprawki i wzięcie pod uwagę głosu ludu. Także nie przeciągam, proszę o głos ;)

ANKIETA

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES6: Aktualizacja Pesland Patch (WAŻNE !!!)

UWAGA, WAŻNE INFO !!! Od dnia dzisiejszego obowiązująca wersja patcha to Pesland Patch v1.01, którego możecie ściągnąć klikając w poniższy odnośnik download. Każdy z graczy ma OBOWIĄZEK ściągnięcia uaktualnienia.To zaledwie niecałe 368kb, a więc do ściągnięcia w sekunde. Dodatkowych pliki są opcjonalne.

DOWNLOAD

Komentarze (3)   Dodaj komentarz


PES6: Pesland Patch - Pierwsza porcja plików do pobrania

Już dzisiaj wrzucamy pierwszą paczkę z plikami do Pesland Patch a na pierwszy ogień idą stadiony, piłki oraz kapcie.

PROSIMY O POBRANIE I ZACHOWANIE DO MOMENTU WYDANIA CAŁEGO PATCH'A.
WAŻNE: NIE INSTALUJCIE TYCH DODATKÓW NA OBECNYCH PATCH'ACH, NIE ODPOWIADAMY ZA EWENTUALNE PROBLEMY Z NIEKOMPATYBILNOŚCIĄ
.

Pliki dostępne w PESLAND PATCH by RAUL dla zarejestrowanych użytkowników

Komentarze (7)   Dodaj komentarz


LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU