pesland.pl

PES 6 III Liga

PES6: Podsumowanie jubileuszowego XXX sezonu III Ligi

30 jubileuszowy sezon ligi PESLAND.PL

Długo kazałem wam czekać na podsumowanie… Nasz jubileuszowy sezon upłynął w dość dziwnej,  lecz ciekawej atmosferze… Nie obyło się bez czarnych owiec, nagłych zwrotów wydarzeń i … a z resztą… posłuchajcie:

 

Komentarze (3)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: Poszukiwani dwaj gracze do III ligi

Z uwagi, że z dwoma graczami w III lidze musieliśmy się pożegnać, poszukujemy dwóch nowych graczy do rozgrywek ligowych. Nowi gracze nie będą musieli wpłacać licencji (forma promocji Złotousty). Więc, jeśli macie kogoś pod ręką, kto jest zainteresowany na grą w lidze, dajcie mu znać że są wolne miejsca.

Komentarze (5)   Dodaj komentarz


PES6: Podsumowanie XXIX Sezonu III Ligi

Dwudziesty dziewiąty sezon Ligi PES6 już za nami, a wszystko minęło bardzo szybko… 16 zaciekle walczących drużyn, jednak do finiszu „dojechało”  o dwie mniej, spowodowane to było różnymi sytuacjami losowymi, jednak nie o tym mowa. Spróbujmy podsumować zmagania w najniższej klasie rozgrywkowej

Komentarze (2)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: "Przepraszam za kłopot ale muszę zrezygnować..." czyli podsumowanie 3 ligi w XXVIII sezonie

Rozgrywki już za nami, miniony sezon upłynął w bardzo wakacyjnej atmosferze. Na wstępie chciałem podziękować graczom za udany sezon, dla jednych bardziej dla drugich mniej!

Dwudziesty ósmy sezon obfitował w niespodzianki, jak i przyniósł nam kolejne czarne owce… mam tutaj na myśli CzerwonegoD…. Sebastiana89 oraz Proboszcza, który miał zapewne zawaloną głowę sprawami plebani, niż tym co działo się w szatni Racingu Santander.

Komentarze (9)   Dodaj komentarz   Więcej…


Podsumowanie 3 ligi okiem Kazika

W końcu dziś nadszedł dzień publikacji podsumowania zmagań III ligowców w XXVII sezonie Ligi PES6.
W III lidze mieliśmy 14 drużyn które grały do końca (nikt nie zrezygnował), rozegrane zostały 182 spotkania, w 147 został wyłoniony zwycięzca (24 walkowery) zaś 35 zakończyło się podziałem punktów. W zmaganiach ligowych padło 770 goli (842 z walkowerami). A teraz przejdę do podsumowania poszczególnych miejsc:

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES6: Podsumowanie rozgrywek trzecioligowców okiem Księciunia.

3 liga

Skład 3 ligi w XXVI sezonie PES6 był można powiedzieć eksperymentalny. Ponad połowa uczestników to gracze, którzy dzięki licznym rezygnacjom awansowali z niższych klas rozgrywkowych. Jednak w opinii wielu nie stanowiło to o słabości, a wręcz przeciwnie. Przed startem bukmacherzy w roli faworytów stawiali Milera, Edka, jak również Ziewca.

Wszyscy wiemy jak ta historia się zakończyła, jednak mimo to serdecznie zapraszam do lektury.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


Strona 1 z 4

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU Artykuły PES 6 III Liga