pesland.pl

Aktualności PES 2017

PES2017 PS4 - sezon IV: Ostatni tytuł dla debiutanta!

Tydzień temu dobiegł końca IV i jednocześnie ostatni sezon ligi PES2017 PS4. Był to sezon ze względu na okres wakacyjno-urlopowy, zdecydowanie najdłuższy, ale chyba tez najbardziej ciekawy i emocjonujący. Rozgrywki były też rozgrywane po raz pierwszy wg nowej formuły, zaproponowanej przez samych graczy. Każdy prowadził zespół stworzony przez samego siebie, powołując do swojej kadry piłkarzy do ustalonego w ankiecie maksymalnego "overalla". Tytuł ostatniego mistrza PES2017 na naszej stronie wywalczył, grający po raz pierwszy w tych rozgrywkach gracz LukaCFC_PL. Gromadząc na swoim koncie 107 pkt., triumf zapewnił sobie na kilka kolejek przed końcem! Drugi raz z rzędu wicemistrzostwo padło łupem, zwycięzcy I i II sezonu! Gracz o którym mowa to Arts84PL, dobra zwłaszcza druga część rozgrywek, pozwoliła mu ostatecznie zdobyć 102 punkty i zaledwie o jedno oczko pokonać trzeciego na finiszu Lukaslwo1916.

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim dziękujemy za grę, zwłaszcza tym, którzy brali udział we wszystkich czterech sezonach PES2017 PS4. Do zobaczenia na boiskach PES2018, już wkrótce!

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES 2017 PS4 : G-das najlepszy w III sezonie !!!!

Za nami już III sezon Ligi PES 2017 na konsole PS4.W elicie doszło do zmiany warty i dwukrotnego mistrza którym był Arts84PL ,zdetronizował G-das ,który prowadził ekipę niemieckiego Bayeru Leverkusen.Na zapleczu ekstraklasy najlepszy był zespół FC Porto ,którym dowodził Nieswiec1913_PL.

Komentarze (1)   Dodaj komentarz   Więcej…


Mistrzostwa Świata PES 2017 PS4 - Zapisy !

Za nami już trzy sezony ligowe i kilka innych rozgrywek PES 2017 na konsole PS4.Jednak jak do tej pory nie graliśmy reprezentacjami.Czas najwyższy to zmienić!!!Zapraszamy zatem wszystkich chętnych do udziału w turnieju pod nazwą Mistrzostwa Świata PES 2017 PS4!!!!

Komentarze (18)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES 2017 PS4 - Start Ligi Mistrzów !!!

Zapisy zakończone ,ekipy rozlosowane ,więc czas zacząć zmagania W Lidze Mistrzów PES 2017 na konsole PS4. W związku z tym że zgłosiło się tylko 12 graczy zagramy w dwóch grupach sześcioosobowych ,w których zagramy wg zasady "każdy z każdym " ,ale jeden mecz ,bez rewanżu.Do następnej rundy awansują po 4 najlepsze zespoły z każdej grupy.W fazie pucharowej gramy już mecz i rewanż (wynik sumujemy).W przypadku remisu po dwumeczu ,rozgrywamy decydujący trzeci mecz z włączoną dogrywką i karnymi.Powodzenia i miłej zabawy przede wszystkim !!!!

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES 2017 PS4 : Arts84PL ponownie najlepszy!!!

Dobiegł końca II sezon ligi PES 2017 PS4.W ekstraklasie tytuł obronił Arts84PL ,którego ekipa Colo-Colo ,zgromadziła 77 pkt. i wyprzedziła w ostatecznym rozrachunku zaledwie o dwa punkty team Wolverhampton Wanderers, którym dowodził LukassoGw.

 

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


Strona 1 z 2

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU