pesland.pl

Aktualności PS4

PES2016 PS4: Losowanie 25.06.2016 godz. 17:45

Losowanie IV sezonu PES2016 PS4 odbędzie się w sobotę (25.06) o godz. 17:45. Standardowo, będzie możliwość śledzenia live w Los&Roll.

Tego samego dnia nastąpi start rozgrywek. W rozwinięciu newsa znajdziecie listę graczy oraz drużyn biorących udział w dzisiejszym losowaniu. Do godz. 15:00 można składać propozycje zmian na liście drużyn, ale tylko konkrety, czyli drużyna XYZ na ABC.

Komentarze (1)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2016 PS4: Kasy na zwycięstwa łasy (Podsumowanie III sezonu)

Zakończyliśmy III sezon zmagań serii PES2016 PS4, w którym obyło się bez niespodzianek. Zdecydowanym zwycięzcą Golden League został kasy_bojar (Cardiff City), który wręcz zdemolował resztę przeciwników. Jego przewaga nad drugim graczem - KluziPL (S.C. Braga) - wyniosła aż 18 punktów! Na najniższym stopniu podium zameldował się dosko (Panathinaikos F.C.), który do samego końca musiał walczyć o trzecie miejsce, bo po piętach deptali mu Arts84PL oraz barola.

Korona króla strzelców także wędruje do Walii, a dokładniej do Cardiff. Sammy Ameobi nie dał szans swoim przeciwnikom i z 45 bramkami na koncie, wygrał tą klasyfikację.

Komentarze (1)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2016 PS4; Zapisy do IV sezonu (termin do 21.06.2016)

W związku z kończącym się powoli III sezonem rozgrywek ligowych, ruszamy z zapisami do kolejnego.

Zapisać można się pod tym LINKIEM.

FAIR PLAY & PLAY4FUN

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES2016 PS4: Start Szybkiej Piłki

Zaczynamy turniej Szybka Piłka. Rozgrywki zostały rozlosowane na dwie grupy po 5 graczy. Dwóch najlepszych z każdej przechodzi dalej.

Ustawienia meczowe znajdziecie w skrypcie. Termin fazy grupowej do 08.05.2016, bez przedłużeń.

NIE MA KONIECZNOŚCI WPISYWANIA STRZELCÓW W TYM TURNIEJU! Powodzenia, PLAY4FUN.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES2016 PS4: Info o wnioskach o przedłużenia/wo

Jesteśmy już po pierwszym cyklu tego sezonu, więc pora na przypomnienie. WNIOSKI O PRZEDŁUŻENIA ORAZ WO SKŁADAMY TYLKO PRZEZ SKRYPT. Inne formy składania wniosków będą odrzucane. To co było złożone prawidłowo to rozpatrzyłem, resztę przedłużyłem do 01.05.2016. Macie czas na poprawę. Idę na rękę z racji tego, że to pierwszy tydzień, później już nie będę robił wyjątków. W rozwinięciu newsa lista meczów, które zostały puszczone warunkowo.

PS. Wpisane walkowery nie podlegają zmianom. Przypominam, że brak rozegrania spotkania oraz brak wniosku oznacza obustronny walkower.

Komentarze (5)   Dodaj komentarz   Więcej…


Strona 1 z 3

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU