pesland.pl

PES2016 PS3: Chi Chi Chi! Le Le Le! Viva Iras89!

Właśnie zakończyliśmy nasz pierwszy sezon w PES2016 PS3 - serdeczne gratulacje dla wszystkich zainteresowanych - zarówno graczy jak i administracji - szczególne brawa należą się tutaj Raulowi - pomogłem mu przy końcu i trochę odciążyłem, ale to on robił od początku wszystko żeby umilić i co najważniejsze umożliwić nam rozgrywanie ligi.

Rozgrywki były emocjonujące do samego końca, gdyż o mistrza bili się Iras89 (Universidad Concepción) - 104 punkty oraz harry (Valenciennes FC) - 100 punktów. Wygrał ten pierwszy - wielkie BRAWA - Iras89. Przypomnijmy, że zadecydował wynik ich ostatniego wspólnego meczu, który wygrał Iras.

Przypomnijmy sobie również jaką sytuację mieliśmy w połowie sezonu, po pierwszej rundzie - na mistrza bardzo szybko i odważnie leciał gracz koziol-ETM (Birmingham City), który ostatecznie skończył sezon na miejscu 5 (jak najbardziej dobra pozycja!).

Koziol może się za to pochwalić innym wyczynem w postaci króla strzelców - gracz C. Donaldson z drużyny Birmingham City strzelił aż 55 bramek! Drugie miejsce zajął D. Corvia (US Latina Calcio) - 40 bramek [gracz BAGI321], a trzecie wspólnie D. Deekman (Naft Tehran) - 37 bramek - [gracz Feeps] i Diogo (Buriram United) - [gracz MUnited]. Gratulacje.

Dziękuję wspólnie z Raulem i całą załogą pesland za udany sezon i zapraszam do zapisów na kolejny http://www.pesland.pl/forum/viewtopic.php?f=1953&t=95008 Oprócz nowego sezonu postaramy się zorganizować na pewno kilka turniejów na platformę PS3 - także niech nikt nigdzie nie odchodzi i nie obawia się, że porzucimy cokolwiek. Rozgrywki PES2016 - PS3 dopiero się ZACZYNAJĄ!

Raz jeszcze, już na koniec. GRATULACJE dla mistrza w I sezonie PES2016 - PS3 dla gracza Iras89.

Boli nas tylko dość duża liczba walkowerów na sam koniec - ale rozumiemy, że sezon był długi i męczący - postaramy się zniwelować "psucie" rozgrywki i ogólnych pozycji przez nagminne WO, a także zajmiemy się innymi rzeczami. Chcemy ciągle polepszać rozgrywki żeby gracze się nie nudzili i fascynowali rozgrywką - a nie denerwowali i kłócili. W końcu pesland to elitarna liga PRZYJACIÓŁ PRO EVOLUTION SOCCER.

Z wyrazami szacunku,
Feeps

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU