pesland.pl

Aktualności PS3

PES2016 PS3: Podsumowanie II sezonu

W niedzielę wieczorem zakończyliśmy nasz drugi sezon w PES2016 PS3 - serdeczne gratulacje dla wszystkich graczy za czynny udział.

Rozgrywki były emocjonujące do samego końca, dopiero w ostatnich kolejkach poznaliśmy zwycięzce ligi. Ligę wygrał gracz aSeTakPykamSe (Estudiantes de la Plata) - 47 punktów, drugie miejsce przypadło graczowi Ostry (Sao Paolo) - 46 punktów, zaś trzecie wędruje do gracza MUnited (Palmeiras) - 46 punktów.

Komentarze (0)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2016 PS3: Zapisy do Winter Tour II

Zapisy do drugiego turnieju z serii Winter Tour PES2016 na konsole PS3 trwają. Tym razem będzie to edycja 'LE', czyli wybieramy drużyny z koszyka tych aktualnie grających w Lidze Europejskiej. W turnieju mogą brać udział wszystkie chętne osoby. Zapisy potrwają do piątku (26.02.2016) do godz. 23:59. Zapisujemy się klikając w link poniżej:

- ZAPISZ SIĘ -

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES2016 PS3: Zapisy do Winter Tour

Zaczynamy zapisy do Winter Tour PES2016, tym razem na konsole PS3. Liczba miejsc jest nieograniczona. W turnieju mogą brać udział wszystkie chętne osoby, nie ma żadnych wytycznych. W losowaniu dostępne będą drużyny z najwyższej półki, ostateczna lista zostanie podana po zakończeniu zapisów, które potrwają do niedzieli (31.01.2016) go godz. 23:59. Zapisujemy się klikając w link poniżej:

- ZAPISZ SIĘ -

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES2016 PS3: Chi Chi Chi! Le Le Le! Viva Iras89!

Właśnie zakończyliśmy nasz pierwszy sezon w PES2016 PS3 - serdeczne gratulacje dla wszystkich zainteresowanych - zarówno graczy jak i administracji - szczególne brawa należą się tutaj Raulowi - pomogłem mu przy końcu i trochę odciążyłem, ale to on robił od początku wszystko żeby umilić i co najważniejsze umożliwić nam rozgrywanie ligi.

Rozgrywki były emocjonujące do samego końca, gdyż o mistrza bili się Iras89 (Universidad Concepción) - 104 punkty oraz harry (Valenciennes FC) - 100 punktów. Wygrał ten pierwszy - wielkie BRAWA - Iras89. Przypomnijmy, że zadecydował wynik ich ostatniego wspólnego meczu, który wygrał Iras.

Komentarze (1)   Dodaj komentarz   Więcej…


LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU