pesland.pl

PES2016 PC : Koniec III sezonu! Gac88pl obronił tytuł!!!

W niedzielę 12.06.2016r ,dobiegł końca  III sezon ligi PES 2016 PC .Tym razem ze względu na mała liczbę uczestników rozgrywki były rozgrywane w nietypowej formule. Każda ekipa miała do rozegrania 31 spotkań .W pierwszej zasadniczej części  z każdy z każdym mecz i rewanż ,czyli 22 kolejki  i w drugiej części zwanej finałową każdy z każdym po jednym meczu ,czyli 9 kolejek (dwie ekipy się wycofały).

 

Runda zasadnicza była bardzo zacięta a prym w niej wiodły trzy ekipy : Grecja, Austria i Dania. Różnice między tymi zespołami były minimalne i przed rundą finałową sprawa tytułu była otwarta. Na pierwszym miejscu po 22 meczach byli Duńczycy ,którzy pod wodzą Speedka zgromadzili  52 punkty  o  trzy więcej od Grecji gracza Gac88pl i o cztery więcej od Austrii ,którą prowadził Wolan. Tabela mogłaby wyglądać zupełnie inaczej ale z powodu wyjazdu do Anglii , z gry po 16 kolejkach ,zrezygnował eMCeZet  ,który grając reprezentacją Nigerii , był w momencie wycofania się na pierwszym miejscu. Runda finałowa zapowiadała się fascynująco.

W ostatnich dziewięciu kolejkach najsłabiej z pierwszej trójki spisali się Austriacy ,którzy pokonali co prawda mocnych Duńczyków ,ale stracili punkty z niżej notowanymi  reprezentacjami Szkocji ,Ghany i Norwegii  oraz przegrali dodatkowo z Grecją. Ostatecznie podopieczni Wolana zakończyli sezon na najniższym stopniu podium. Najważniejszym meczem sezonu okazało się spotkanie z czwartej kolejki rundy finałowej pomiędzy Danią i Grecją .Reprezentacja Hellady mimo tego iż przegrywała już po 23 minutach 2-0 i kończyła ten mecz w dziesiątkę  ,to jednak w ostatecznym rozrachunku tego pojedynku okazała się lepsza ,wygrywając  4-6  i uzyskując  w sumie 76 punktów czyli o trzy więcej od swojego najgroźniejszego rywala. Drużyna kierowana przez gracza Gac88pl wygrała wszystkie dziewięć spotkań ostatniej rundy ,strzelając w nich aż 52 bramki !

Sezon III ,mimo zawirowań związanych z wycofaniem się kilku graczy i dość dużą ilością (niepotrzebnych ) W.O. ,uważam jednak za emocjonujący .Dziękujemy wszystkim graczom ,którzy dotrwali do końca rozgrywek  i zapraszamy do zapisów do kolejnego sezonu. Oczywiście gratulacje dla pierwszej trójki ,która pokazała najlepszy poziom ,a szczególne słowa uznania dla zwycięzcy i obrońcy tytułu! Brawo Gac88pl !!!

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU