pesland.pl

PES2014: Deklaracje Liga Mistrzów PES2014 PC

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w rozgrywkach Ligi Mistrzów PES2014 PC na Peslandzie. Zapewne każdy z nas chciałby osiągnąć najwyższy cel i zdobyć upragniony Puchar Ligi Mistrzów a przy tym miło spędzić czas w doborowym towarzystwie i dobrze się bawić, a to właśnie daje nam Pesland.
Potwierdzenie udziału poprzez post czy też komentarz w tym temacie.

Ilość miejsc dla 16 lub 32 graczy !!!

Także zapraszamy do składania deklaracji w pierwszej kolejności będą brani pod uwagę uczestnicy obecnego II sezonu ( ilość deklaracji 16 lub 32, także kto pierwszy ten lepszy). Oczywiście rozgrywki ligowe są priorytetem, więc jeżeli uważasz że nie masz wystarczająco czasu by ogarnąć wszystkiego, nie zapisuj się i nie blokuj miejsca innym, którzy rozgrywają swoje mecze na bieżąco. Jeżeli nie uzyskamy 16 lub 32 deklaracji z pośród uczestników obecnego sezonu.

Potwierdzeń mogą dokonać osoby, które:
1) posiadają zarejestrowane konto w pesland.pl,
2) uczestniczyły w rozgrywkach I sezonu ligowego,
3) zgłosiły akces do nowych rozgrywek w dziale ZAPISY dotyczy tylko nowych graczy , którzy jeszcze nie mieli przyjemności uczestniczenia w rozgrywkach na stronie pesland.pl  http://www.pesland.pl/board/viewforum.php?f=1528

Termin deklaracji do uzyskania 16 lub 32 graczy czyli około tygodnia !!!

Jak na ligę mistrzów przystało zagramy drużynami identycznymi jak w realnym świecie. Jeżeli udałoby się uzbierać 32 graczy to każdy zagrałby jedną drużyną cały turniej, natomiast przy 16 graczach, każdemu uczestnikowi zostaną wylosowane dwie drużyny z grupy ABCD , EFGH. W fazie grupowej jak i pucharowej odbędą się dwa spotkania czyli mecz i rewanż bez dogrywki i karnych. Z fazy grupowej do pucharowej awansują drużyny które uplasowały się na pierwszych dwóch miejscach.

W fazie pucharowej  bramki na wyjeździe nie są wliczane podwójnie. Gole z dwumeczu sumujemy i wpisujemy w skrypt jako ostateczny wynik. W przypadku braku wyłonienia zwycięzcy po rozegraniu dwóch meczów, gramy trzeci z włączoną dogrywką oraz karnymi, gospodarz zobowiązany jest do wpisania wyniku lub na prośbę gospodarza zrobi to gość.
Losowanie będziecie mogli śledzić w naszym Los&Roll, data i godzina zostanie podana w odpowiednim czasie. Każdemu z Was zostanie wylosowana drużyna, którą będziecie mieli okazję poprowadzić do mistrzostwa, następnie zostaniecie podzieleni na grupy.Logujemy się jako Guest i bez hasła, wybieramy tylko bazę danych PES2014.
Więc jak widać emocje będą ogromne, rozpoczęcie Ligi Mistrzów zaplanowane jest zaraz po zakończeniu ceremonii losowania. Dla przypomnienia odbędzie się ono po uzyskaniu odpowiedniej ilości graczy w ostateczności  ? (?.12.2014)  godz. ?, Prosimy o obecność na naszym kanale IRC podczas jego trwania.

Podczas składania deklaracji,proszę o zapoznanie się z drużynami i wyrażeniu swojej opinii. Czyli najlepiej jak napiszecie potwierdzam udział itp. zastąpić drużynę x na drużynę x, a my po ponownym sprawdzeniu zobaczymy czy to jest odpowiednia sugestia.

Drużyny jak i ewentualne zmiany dotyczące zasad zostaną podane przez gracza Arts84PL and slowmen Uśmiech

Lista drużyn:

Grupa A

1. Manchester Utd
2. Bayer
3. Szachtar
4. Sociedad


Grupa B

1. Real Madryt
2. Galatasaray
3. Juventus 
4. København


Grupa C

1. PSG
2. Olympiacos
3. Benfica 
4. Anderlecht


Grupa D

1. Bayern 
2. Manchester City 
3. Viktoria Pilzno - podmiana na  SPARTA PRAHA 
4. CSKA


Grupa E

1. Chelsea
2. Schalke
3. Basel 
4. Steaua 


Grupa F

1. Borussia - podmiana na AS Monaco
2. Arsenal 
3. Napoli 
4. Ol. Marsylia 


Grupa G

1. Atlético 
2. Zenit 
3. Porto 
4. A. Wiedeń - podmiana na LEGIA WARSZAWA


Grupa H

1. Barcelona 
2. Milan 
3. Ajax 
4. Celtic

 

Aktualna lista graczy (potwierdzenie udziału w Lidze Mistrzów oznaczone zostanie pogrubieniem)

?

 

Co do zasad gry i ustawień, informujemy, że pozostają one tak jak w lidze.

Ustawienia Ligi Mistrzów PES2014:
- czas trwania (mecz i rewanż) 10 min !!!
- forma: losowa
- czas: night
- warunki: dobre
Kontuzje: TAK

Mam nadzieję, że wszystko zostało dokładnie przedstawione, jeżeli będziecie mieli pytania dotyczące rozgrywek, proszę kierować je do mnie na gg.

Panowie czasu jest wystarczająco ale nie ma co czekać na ostatnią chwilę, ponieważ ilość miejsc ograniczona, także jak najszybciej potwierdzajcie udział

Zapraszamy !!!

Silverado77, Arts84PL and slowmen

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU