pesland.pl

PES2014: Deklaracje i Licencje II Sezon PES2014 PC

Pierwszy sezon ligowy PES2014PC już za nami, praktycznie wszyscy podczas sezonu rozgrywali swoje pierwsze mecze w obecną edycję. Zapewne każdy z nas potraktował pierwszy sezon treningowo i tak naprawdę w drugim sezonie, będzie chciał udowodnić na jakim poziomie opanował grę. A więc już teraz informujemy wszystkich zainteresowanych graczy o starcie II sezonu w najnowsza odsłonę jednej z najważniejszych serii symulatorów piłki nożnej od Konami, czyli PES2014PC za pośrednictwem pesland.pl. Dla przypomnienia wprowadzono szereg istotnych zmian w porównaniu do poprzedniej edycji. Bardzo ważną  jest zupełnie nowy silnik graficzny,Fox Engine. Przekonajmy się sami jak będziemy sobie radzić w ligowych rozgrywkach, dlatego też nie ma na co czekać, tylko już teraz rozpocząć zapisy do drugiego sezonu, także wszystkich tych którym zależy na dobrej zabawie w zgranej ekipie zapraszamy do składania deklaracji w II sezonie ligowym PES2014 PC.

Dla zwycięzcy przewidziana będzie okolicznościowa nagroda !!!

Potwierdzeń mogą dokonać osoby, które:
1) posiadają zarejestrowane konto w pesland.pl,
2) uczestniczyły w rozgrywkach w I sezonie,
3) zgłosiły akces do nowych rozgrywek w dziale ZAPISY dotyczy tylko nowych graczy , którzy jeszcze nie mieli przyjemności uczestniczenia w rozgrywkach na stronie pesland.pl  http://www.pesland.pl/board/viewforum.php?f=1528

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!

W drugim sezonie, pobierana będzie opłata licencyjna w wysokości 5 zł na pokrycie kosztów funkcjonowania serwisu, w tym ufundowania nagród dla zwycięzców. Licencja tak jak do tej pory będzie wynosić 5 zł, może zmieścimy się w budżecie na trzy puchary. Ale nie wymagamy by licencja za udział w lidze wynosiła 10 zł.Wszystko będzie zależeć od ogólnej kwoty jaką zaksięgujemy po zakończeniu procesu wpłat licencji. Poinformujemy o wszystkim wraz ze startem nowego sezonu. Dla informacji : dzięki dotacją, podczas uczestnictwa w poprzedniej edycji, nagrody zostały ufundowane dla pierwszych trzech miejsc.

Oczywiście, jeśli będziecie w stanie dorzucić cokolwiek do licencji w formie dotacji będziemy zobowiązani. Wpłaty oraz wydatki oczywiście są w pełni jawne, a ich przeznaczeniem jest dalsze rozwijanie serwisu w tym skryptu, który będzie nadal optymalizowany oraz wprowadzane będą dodatkowe funkcje.

Proces licencyjny prowadzony będzie do 23 listopada. Do tego czasu obowiązkiem osoby, która chce wziąć udział w II sezonie jest:

1) potwierdzenie udziału poprzez post czy też komentarz w tym temacie.
2) wpłata do 23 listopada 2014 roku 5 zł na konto:


50 1020 5558 1111 1620 5020 0297 (Inteligo)
Grzegorz Skowroński
z dopiskiem: NICK (Wasz nick) - liga PES2014


Nie spełnienie jednego z obowiązków będzie skutkowało brakiem możliwości gry w sezonie ligowym. Dlatego też nie czekajcie na ostatnią chwilę, tylko dokonujcie wpłaty najszybciej jak to możliwe, aby została zaksięgowana do 23 listopada. Ponieważ może zdarzyć się tak że zamkniemy proces wpłat licencji wcześniej.

TERMIN DEKLARACJI - do 23 listopada (sobota)


Zapraszamy do potwierdzeń!

 

Ostateczna forma i kształt lig(i) zostanie przedstawiona po zakończeniu zapisów. W przypadku większej ilości graczy zostaną utworzone dwie ligi, czyli Ekstraklasa i 1 Liga, oczywiście do Ekstraklasy zostaną przypisani gracze, którzy uplasowali się na wyższych miejscach w I sezonie ligi, natomiast gracze z dolnej części tabeli i nowi zostaną przypisani do 1 ligi, więcej informacji w odpowiednim czasie.

Co do zasad gry i ustawień, informujemy, że pozostaje dowolność w doborze pass suport.

Zapraszamy też do dyskusji odnośnie wyboru drużyn jakimi zagramy w II sezonie:

Propozycje drużyn i czas gry II sezon PES2014 PC (kliknij w link)

Ale to nie wszystko bo już teraz zapraszamy na relację "na żywo" z losowania drugiego sezonu Ligi PES 2014 PC na Pesland.pl.

23 listopada godz. 21.00 !!! (sobota)

Losowanie będziecie mogli śledzić w naszym Los&Roll, Każdemu z Was zostanie wylosowana drużyna, którą będziecie mieli okazję poprowadzić do mistrzostwa.Logujemy się jako Guest i bez hasła, wybieramy tylko bazę danych PES2014.

Więc jak widać emocje będą ogromne, rozpoczęcie Ligi zaplanowane jest zaraz po zakończeniu ceremonii losowania. Odbędzie się ono dokładnie (sobota) 23.11.2013 godz. 21.00  :) Prosimy o obecność na naszym kanale IRC podczas jego trwania.

Aktualna lista graczy Tutaj (potwierdzenie udziału oznaczone zostanie pogrubieniem, wpływ środków na rachunek i przyznanie licencji poprzez ikonę :okok:

Panowie czasu jest dużo, ale nie ma co czekać na ostatnią chwilę, także jak najszybciej potwierdzajcie udział w II sezonie ligi PES 2014 PC !!!

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU