pesland.pl

PES2014PC: Potwierdzenia i licencje sezonu nr 4 PES2014 PC

Zakończył się trzeci sezon ligowy PES2014PC, czas zatem rozpocząć zapisy do kolejnego czwartego już sezonu naszej ukochanej gry za pośrednictwem pesland.pl. Zapraszam więc już teraz do zadeklarowania swego uczestnictwa wszystkich, którym zależy na dobrej zabawie w miłej atmosferze Fair Play (chociaż w ostatnim sezonie czasami były z tym problemy).

Mistrz rozgrywek otrzyma okolicznościową nagrodę !!!

Potwierdzenie uczestnictwa

Potwierdzeń uczestnictwa mogą dokonać osoby, które:

1) posiadają zarejestrowane konto w pesland.pl;
2) uczestniczyły w rozgrywkach w poprzednich sezonach;

Jeśli jesteś nowy i dotychczas nie uczestniczyłeś w naszych rozgrywkach, zgłoś swój akces do ligi w dziale ZAPISY, a następnie potwierdź TUTAJ.


UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!


W czwartym sezonie, pobierana będzie opłata licencyjna w wysokości 5 zł na pokrycie kosztów funkcjonowania serwisu oraz ufundowania nagrody dla zwycięzcy.

Oczywiście, kto z Was dysponuje wolnymi środkami i będzie chętny do dokonania dodatkowej wpłaty (poza opłatą licencyjną) w formie dotacji, będziemy zobowiązani. Wpłaty oraz wydatki oczywiście są w pełni jawne, a ich przeznaczeniem jest dalszy rozwój serwisu w tym skryptu, który będzie nadal optymalizowany oraz wprowadzane będą dodatkowe funkcje.

Zapisy oraz proces licencyjny prowadzony będzie do 04 maja. Do tego czasu obowiązkiem osoby, która chce wziąć udział w sezonie nr 4 jest:

1) Potwierdzenie udziału poprzez post czy też komentarz w tym temacie;
2) Wpłata do 04 maja 2014 roku 5 zł na poniższe konto.

15 1020 5558 0000 8102 3029 8746 PKO INTELIGO

Grzegorz Skowroński z dopiskiem: NICK (Wasz nick) - liga PES2014

 

Nie spełnienie któregokolwiek z obowiązków będzie skutkowało brakiem możliwości gry w sezonie ligowym. Dlatego też proszę, nie czekajcie na ostatnią chwilę, tylko dokonujcie wpłaty najszybciej jak to możliwe, aby została zaksięgowana do 04 maja.

UWAGA !!! - może zdarzyć się tak że zamkniemy proces wpłat licencji wcześniej, lub zostanie on przedłużony, o czym poinformujemy w odpowiednim dziale.

 

TERMIN DEKLARACJI – 04 maja Zapraszamy do potwierdzeń !

 

Ostateczna forma i kształt lig(i) zostanie przedstawiona po zakończeniu zapisów. W przypadku większej ilości graczy zostaną utworzone dwie ligi, czyli Ekstraklasa i 1 Liga, oczywiście do Ekstraklasy zostaną przypisani w pierwszej kolejności gracze, którzy uplasowali się na wyższych miejscach w III sezonie ligi, natomiast gracze z dolnej części tabeli i nowi zostaną przypisani do 1 ligi, więcej informacji zamieścimy w odpowiednim czasie.

Jeżeli chodzi o zasady gry i ustawienia, informacje znajdziecie niebawem w temacie „Regulamin rozgrywek sezonu nr 4” na forum Ekstraklasy PES2014PC.

Zapraszamy również do dyskusji odnośnie wyboru drużyn jakimi zagracie w IV sezonie: http://www.pesland.pl/board/viewtopic.php?f=1602&t=72441

Po wyborze drużyn i zakończeniu procesu licencyjnego zapraszamy na relację "na żywo" z losowania czwartego sezonu Ligi PES 2014 PC na Pesland.pl. Dokładną datę i godzinę podamy w odpowiednim czasie.
Losowanie będziecie mogli śledzić w naszym Los&Roll, każdemu z Was zostanie wylosowana drużyna, którą będziecie walczyli o mistrzostwo ekstraklasy w najbliższych rozgrywkach.

Logujemy się jako Guest i bez hasła, wybieramy tylko bazę danych PES2014.

Rozpoczęcie rozgrywek nastąpi natychmiast po losowaniu.

Bardzo prosimy o obecność na naszym kanale IRC podczas jego trwania, jak również podczas wszelkich dyskusji odnośnie rozgrywek.

LogowanieGościmy

  DZIELĄ I RZĄDZĄ

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  Polecamy

  Liga Poleć znajomym  Poleć znajomym PES

  JESTEŚ TU