pesland.pl

PES2013: Potwierdzenia Ligowe PS3

Dobiegł końca premierowy i bardzo długi sezon ligi PES 2013 na PS3 który mimo wszystko wypadł całkiem dobrze. Zapraszam więc już teraz do potwierdzenia swojego uczestnictwa w kolejnym sezonie wszystkich, którym zależy na dobrej zabawie w miłej atmosferze Fair Play.

W tym sezonie oprócz satysfakcji bycia najlepszym i najbardziej "fairplayowym", zwycięzca otrzyma okolicznościową nagrodę...

Potwierdzeń uczestnictwa mogą dokonać osoby, które:

1) posiadają zarejestrowane konto w pesland.pl;
2) uczestniczyły w rozgrywkach w poprzednich sezonach lub zapisały się w odpowiednim dziale.

Jeśli jesteś nowy i dotychczas nie uczestniczyłeś w naszych rozgrywkach, zgłoś swój akces do ligi w dziale ZAPISY i potwierdź uczestnictwo odpowiadając komentarzem lub postem na forum.

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! - notka zarządu

Pomimo faktu, że Zarząd ligi uważa wpłaty 5 zł przez każdego z graczy za udział w rozgrywkach ligowych za celowe (brak reklam, brak sponsorów i ich wymagań; możliwość zakupu nagród; wykazanie faktycznej woli uczestnictwa i rywalizacji bo przecież 5 zł to nie "pieniądz", ale mimo wszystko trzeba zrobić ten przelew) zarządzający ligą PES2013 PUNIOASR zdecydował się na heroiczny czyn. Zdecydował się na opłacenie licencji za wszystkich graczy, którzy wezmą udział w rozgrywkach w formie dotacji, W związku z powyższym proszę przy składaniu potwierdzeń ligowych dodanie następującego cytatu: "łubu dubu..." lub przesyłanie swoich zgłoszeń w formie multimedialnej jak na załączonym poradniku:a następnie dopiero info o zgłoszeniu.

PS. Nie przyzwyczajajcie się do tego wyłomu...

Oczywiście, kto z Was dysponuje wolnymi środkami i będzie chętny do dokonania dodatkowej wpłaty w formie dotacji, będziemy zobowiązani. Wpłaty oraz wydatki oczywiście są w pełni jawne, a ich przeznaczeniem jest dalszy rozwój serwisu w tym skryptu, który będzie nadal optymalizowany oraz wprowadzane będą dodatkowe funkcje.

96102055580000830230441623
Grzegorz Skowroński
z dopiskiem: NICK (Wasz nick) - liga PES2013 na PS3

Proces potwierdzeń prowadzony będzie do 30 kwietnia. Do tego czasu obowiązkiem osoby, która chce wziąć udział w sezonie nr 2 jest:
1) Potwierdzenie udziału poprzez post czy też komentarz w tym temacie;
2) Wpłata do 30 kwietnia 2014 roku 5 zł na poniższe konto.

TERMIN DEKLARACJI - 30 kwietnia

Zapraszamy do potwierdzeń!

Ostateczna forma i kształt lig(i) zostanie przedstawiona po zakończeniu zapisów. W przypadku większej ilości graczy zostaną utworzone dwie ligi, czyli Ekstraklasa i 1 Liga, oczywiście do Ekstraklasy zostaną przypisani w pierwszej kolejności gracze, którzy uplasowali się na wyższych miejscach w II sezonie ligi, natomiast gracze z dolnej części tabeli i nowi zostaną przypisani do 1 ligi, więcej informacji zamieścimy w odpowiednim czasie.
W drugim seznie zagramy takim oto koszykiem :

Po wyborze drużyn i zakończeniu procesu licencyjnego zapraszamy na relację "na żywo" z losowania drugiego sezonu PES 2013 na PS3 na Pesland.pl. Dokładną datę i godzinę podamy w odpowiednim czasie.

Losowanie będziecie mogli śledzić w naszym Los&Roll, każdemu z Was zostanie wylosowana drużyna, którą będziecie walczyli o mistrzostwo ekstraklasy w najbliższych rozgrywkach.

Logujemy się jako Guest i bez hasła, wybieramy tylko bazę danych PES2013.
Rozpoczęcie rozgrywek nastąpi natychmiast po losowaniu.

LogowanieGościmy

  DZIELĄ I RZĄDZĄ

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  Polecamy

  Liga Poleć znajomym  Poleć znajomym PES

  JESTEŚ TU