pesland.pl

PES2013 PS3: Zapisy do IV sezonu rozpoczęte!

Nie ma co zwlekać dłużej, bo w ankiecie i tak nie wszyscy wzięli udział. Zapisy potrwają krótko, bo już w najbliższy piątek planowane jest zamknięcie listy, a na weekend start rozgrywek. Bez względu ile osób się zapisze, liga wystartuje. Koszyk z drużynami przygotuje adik, a Wy oczywiście możecie proponować swoje zmiany. Poniżej link do zapisów:

Zapisy do IV sezonu PES2013 PS3 (termin - do 26.09.2014)

Komentarze (0)   Dodaj komentarz


PES2013 PS3: Trzecie starcie

Zaczynamy zapisy do III sezonu ligi PES2013 PS3. Od tego momentu zajdzie kilka zmian, a mianowicie rozgrywki prowadził będzie Raul, a Puchar Ligi stanie się nierozłączną częścią ligi. Tak jak w poprzednim sezonie, obowiązuje licencyjny piątak. Więcej informacji na forum.

ZAPISY DO III SEZONU PES2013 PS3

Mamy nadzieję, że jesteście wystarczająco głodni gry, by stawić się na starcie w solidnej, licznej grupie graczy i rozpocząć zmagania w atmosferze Fair Play.

Komentarze (3)   Dodaj komentarz


PES2013 PS3: Finisz drugiego sezonu

Długo, mozolnie, ale w końcu liga dobiegła końca. Szkoda, że niektórzy gracze w końcówce sezonu kompletnie olali swoje mecze, czego konsekwencją była duża ilość walkowerów. Mistrzem została włoska Pescara, którą prowadził igła. Serdecznie gratulujemy, pamiątkowa statuetka niedługo zostanie do Ciebie wysłana. Kolejne miejsca na pudle to KluziPL i jego Club Brugge oraz prowadzący grecki Olympiacos, adik. Tutaj możecie przejrzeć resztę tabeli. Na koniec chcielibyśmy przeprosić wszystkich graczy za mały chaos związany z rozgrywkami, ale z przyczyn od nas niezależnych, moderator PunioASR nie zawsze mógł być na posterunku. Gratulujemy zajętych lokat i do zobaczenia w przyszłym sezonie.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w III sezonie PES2013 na PS3, proszę o komentarz w TYM TEMACIE.

Komentarze (1)   Dodaj komentarz


PES2013: Losowanie II Sezonu Ligi PS3

Losowanie II sezonu Ligi PES 2013 na PS3 odbędzie się jutro (04.05.2014) o godz. 20.00 przy pomocy naszego LOSOWNIKA (wybieramy bazę - PES2013, logujemy się jako "guest" bez hasła)

Osoby, które jeszcze nie potwierdziły udziału mogą to zrobić do jutra godz. 18.00 odpowiadając komentarzem
DO TEGO ARTYKUŁU.

Komentarze (6)   Dodaj komentarz   Więcej…


PES2013 PS3: Ogłoszenia duszpasterskie

Z racji tego, że większość graczy PES2013 PS3 jest nowa, przypominam, że dziś o godz. 23:59 kończy się termin rozegrania meczów z kolejek 1-5. Wnioski o przedłużenia i WO składamy przez skrypt, inne będą odrzucane. Nie będzie żadnego pobłażania, więc brak jakiegokolwiek wniosku dotyczącego nierozegranego meczu jest równoznaczny z przyznaniem obustronnego WO.

WSZYSCY GRACZE BYLI ZOBOWIĄZANI PRZECZYTAĆ REGULAMINY, WIĘKSZOŚĆ TEGO NIE ZROBIŁA I SIĘ DO NIEGO NIE STOSUJE, DLATEGO OD PONIEDZIAŁKU WPISUJE UJEMNE PUNKTY ZA KAŻDY POMINIĘTY OPIS SPOTKANIA!!! BEZ ODWROTU.
LINK DO CZARNEJ LISTY: http://www.pesland.pl/forum/viewtopic.php?f=1656&t=73424

Komentarze (6)   Dodaj komentarz


Strona 1 z 4

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU