pesland.pl

PES2011: Podsumowanie 3 sezonu ligi (okiem Siliverado)

Za nami trzeci i zarówno ostatni sezon w PES 2011. Kilka dni temu miejsce miała premiera PES2012 więc już teraz prowadzone są zapisy do rozgrywek ligowych w nowej odsłonie, do których wszystkich serdecznie zapraszamy. Tym razem za pióro zabrał się nowo upieczony mistrz Silverado, który podsumował miniony sezon. Dziękuję mu serdecznie za wykonaną pracę i liczę na dalszą współpracę.

Sezon przebiegł bardzo sprawnie i praktycznie bez spięć, bo jak zawsze gracze uczestniczący w lidze wyróżniali się pozytywnym nastawieniem, dla których jak wiadomo liczy się wygrana (bo każdy chciałby osiągnąć najwyższy cel), ale dążą do tego z szacunkiem do kolegów i traktując to jako zabawę i przede wszystkim grają Fair Play.

Podsumowując sezon trzeci należy zaznaczyć, że walka o mistrzostwo trwała do ostatniej kolejki. Zaledwie różnicą dwóch punktów mistrzostwo zdobywa autor tekstu (Silverado77 przyp. Emilian) prowadząc drużynę Aston Villi. Można uznać to za niespodziankę, ponieważ faworytem przed sezonem wydawał się kdetys. Jednak silny zestaw personalii i umiejętne ich wykorzystanie dało upragniony tytuł Brytyjczykom.
Kdetys musiał zadowolić się wicemistrzostwem. Prowadził on w tym sezonie Olympique Lyon, a zaledwie jeden remis pozbawił go szansy na zdobycia najwyższego miejsca.
Z bardzo dobrej strony pokazał się debiutant haker1983 z francuską drużyną Paris Saint-Germain i to on staje na najniższym miejscu na podium. Należy zazanczyć. że w składzie Paryżan nie było jeszcze Pastore.
Niestety tuż za podium Reniferrr ze swoim Lazio na najgorszym dla sportowca/gracza - czwartym miejscu. Zabrakło niewiele, ale na pocieszenie jego podopieczny M.Zarate zdobywa koronę króla strzelców.
Porto ze zmienną formą, którymi dowodził lukasz uplasowało się na piątej pozycji. Zapewne dla niego to i tak sukces, jednak do podium zabrakło niewiele.
Kolejny debiutant Elnino25 i jego Fulham, które można powiedzieć grało w kratkę lądują ostatecznie na szóstym miejscu. W jego przypadku strata ponad 10 punktów do pudła była widoczna.
Boca Juniors prowadzone przez owena_17pro niestety już z większą ilością przegranych meczy na siódmym miejscu.
Turecka drużyna Besiktas prowadzona przez Maku, często odnosiła pechowe porażki i ostatecznie uplasowała się na ósmym miejscu.
Dziewiąta pozycja dla Emiliana i jego Villarreal po słabszej drugiej części sezonu.
Zaraz za nim z jednym oczkiem mniej kolejna drużyna z Turcji Fenerbahce a grał nią Gierkowicz.
Olympique Marsylia którą miał przyjemność grania GrandeINTER nie potrafiła się odnalezć i stąd przed ostatnie miejsce.
Tabelę zamyka mygumus ze słabiutko spisującą się włoską drużyna Napoli. Niestety po raz kolejny.

Mam nadzieję, że wszyscy bawili się dobrze w duchu Fair Play i a zaproponowana po raz kolejny formuła gry słabszymi ekipami oraz na formie losowej się sprawdziła. Wszystkich uczestników ligi PES2011 zapraszamy do nowych rozgrywek w których gracze z górnych rejonów tabeli będą chcieli potwierdzić prym, a gracze którzy oceniają swój występ za słabszy, będą mieli coś do udowodnienia. Pozdrawiamy !

LogowanieGościmy

  EKIPA PESLAND

  ADMINISTRATOR:
  wcrew

  MODERATORZY:
  Emilian

  Raul

  tlenekk

  gierkowicz

  JESTEŚ TU Artykuły PES 2011 PES 2011 Liga PES2011: Podsumowanie 3 sezonu ligi (okiem Siliverado)